11:48, 02 Липня 2020

У Нововолинську за добу не побільшало хворих на COVID-19

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтвердили два нових випадки коронавірусної хвороби.  Два пацієнти одужали.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

За станом на 10:00  2 липня у Нововолинську зареєстрували 143 випадки захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 97 людей  одужали. 7 випадків летальні.

Щодо останнього летального випадку, то людина померла з підозрою на коронавірус, а підтверджений діагноз ПЛР-тестування надійшов через декілька днів після похорону. У чоловіка були супутні хвороби, він лікувався у реанімаційному відділенні Нововолинської ЦМЛ.

Наразі у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 21 пацієнт, хворий  на коронавірус: 13 жителів міста і 8 іногородніх (м. Володимир-Волинський – 1,  Вол.-Волинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 2, Горохівський р-н – 2, Локачинський  р-н-2). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 10 жителів міста та 8 іногородніх пацієнтів. У реанімаційному – 3 хворих жителів  міста, із них – 1 підключений до апарату ШВЛ.

Один нововолинець, який має коронавірусну хворобу, лікується в обласній лікарні, а ще 25 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 253 швидких тести і взято 1056 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 282 аналізи та методом ІФА G – 108 аналізів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: