22:54, 29 Вересня 2020

У місті на Волині планують освоїти понад 10 мільйонів на ремонт вулиць

29 вересня Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк провів традиційну оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, організацій та установ міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«З понеділка місто знаходиться у «помаранчевій» зоні. А за минулу добу із підозрою на коронавірус до нас у лікарню госпіталізували 8 осіб: 4 жителі міста та 4 району. Тож я ще раз усіх тут присутніх і громаду міста закликаю: бережіть себе та своїх близьких», – зазначив він.

Про загальну картину захворювання на коронавірусну інфекцію інформувала начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради Олена Ткачук. Зокрема, вона зазначила, що станом на вчора COVID-19 хворіє 92 мешканці Володимирщини. У стаціонар із них госпіталізовано 26, ще 8 – із підозрою.

У ході наради, про роботу свого управління доповів і начальник управління соціального захисту населення Олександр Смикалюк:

«На минулому тижні профінансовано 215 тис. грн монетизованих «Пакунків малюка», 670 тис. грн – пільг та 615 тис. грн. – субсидій мешканцям міста».

Своєю чергою, начальник Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського центру зайнятості Наталія Уколова зазначила, що на обліку у них знаходиться 928 тимчасово не працюючих. 80 осіб пройшли навчання та підвищили кваліфікацію «Оператор котельні».

Не оминув увагою міський голова і питань підготовки до опалювального сезону і ремонту вулиць, а також дав доручення працівникам КП «Полігон» відрегулювати ввімкнення вуличного освітлення.

Опісля, Петро Саганюк поспілкувався із місцевими журналістами, яких цікавили питання освоєння коштів, ситуація з боргами на передодні опалювального сезону та на скільки успішно іде заготівля овочів: «У роботі ще 22 млн грн, які треба освоїти. Це капітальний ремонт вулиць Сагайдачного та Незалежності (понад 10 млн грн), а також  поточні ремонти ряду вулиць. Більше 2 млн грн у роботі по нашому медичному об’єднанні: встановлення ліфта, ремонт приймального відділення, входу в приміщення лікарні та встановлення генератора кисню. Є вже і виконані роботи по ФАПу в районі цукрового заводу. По освіті у нас – це капітальний ремонт даху у садочку № 1 та ряд інших об’єктів у закладах освіти».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: