09:14, 12 Травня 2020

У місті на Волині підбили підсумки конкурсу до Дня матері

11 травня у Володимирі-Волинському підбили підсумки конкурсу в рамках онлайн-флешмобу «Матусі V-V» та визначили його переможців.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

В другу неділю травня українці святкували День матері. На честь свята культурно-мистецький центр у Володимирі-Волинському запустив онлайн-флешмоб «Матусі V-V». Усі охочі могли взяти участь в конкурсі та привітати своїх мам, а автори найкращих вітань – отримати призи.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно було опублікувати у соцмережі фото, яке змушує пишатися материнством, або відеопривітання дітей для мам, відмітивши їх.

11 травня за допомогою random були обрані матусі-переможці –  Оксана Спольська та Олена Жуйвода.

Організатори дякують усім, хто долучився до цього прекрасного свята.

Дорогі МАТЕРІ, мамусі, мамочки, щиро вітаємо вас усіх з цим світлим днем! Бажаємо вам бути завжди в радості, щасті, достатку та благополуччя!!! ❤️❤️❤️Результати "МАТУСІ_VV" з допомогою рандом оберемо завтра, а сьогодні бажаємо вам світлих та радісних емоцій і дякуємо, що приєднались до флешмобу "МАТУСІ_VV" і створили такий позитивний та сімейний контент у соціальній мережі фейсбук! Ви – найкращі😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Валентина Марчак, Алла Ярощук, Tania Gushchyk, Наталя Лук'янчук, Марина Юхименко, Тетяна Табаченко, Ірина Гринюк, Анна Ясюк, Наталія Довга, Наталія Чепіль-Ярошевич, Олена Жуйвода, Оля Дацишин, Таня Боренко, Таня Салуха, Наталія Клим'юк, Наталія Глазиріна-Кухтей, Яна Дудик Федорчук, Фотограф Оксана Спольська, Наташа Кузьмішина, Raisa Kuzmishuna, Гіль Інна, Аня Корнілова, Anna Medvedieva, Тетяна Палаєвська ❤️❤️❤️ …

Опубліковано Natali Butenko Неділя, 10 травня 2020 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: