08:44, 16 Липня 2020

У Мінську сотні людей завалили ЦВК скаргами, після цього їх почали затримувати

У Мінську 15 липня біля ЦВК вишикувалися черги охочих подати скаргу на відмову в реєстрації двох претендентів на пост президента Білорусі.

Як повідомляє портал tut.by, після закриття Центрвиборчкому міліція почала затримання громадян, пише «Укрінформ».

Вдень 15 липня до ЦВК на сотні метрів розтяглися черги охочих подати скаргу. Тим, хто стоїть в черзі небайдужі городяни роздавали банани та воду, хтось прийшов зі своїми стільцями.

У ЦВК повідомили, що працюють до 19 годин та попросили відправляти скарги поштою. Незадовго до закриття ЦВК міліція стала попереджати громадян, щоб вони розходилися.

Після закриття ЦВК о 7 годині вечора в столиці Білорусі почалися затримання, передає “Радыё Свабода”. На вулиці М’ясникова співробітники ОМОНу затримали людей з черги, а служба безпеки перекрила вулицю автозаками.

Затримання також мали місце біля готелю “Мінськ”. Скільки саме людей було затримано, наразі невідомо.

За даними правозахисників, в Мінську вже затримано також двоє журналістів: це кореспондент “Радыё Свабода” Антон Трохимович і Віолетта Шавлюго.

У Мінську влада також закрила три станції метро: “Жовтневу”, “Купалівську” і “Площу Перемоги”. Офіційний привід: з метою запобігання переповнення платформ і вестибюлів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: