17:15, 17 Травня 2019

У Луцьку вшанували пам’ять жертв політичних репресій. ФОТО

Сьогодні, з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій, на Замковій площі біля пам’ятного знаку зібралися десятки лучан, аби вшанувати їх пам’ять.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

У заході взяли участь радник міського голови Ігор Поліщук, депутати міської ради, представники обласної влади, духовенства та громадськості, ветерани.

Представники влади, громадськості, члени Волинського обласного товариства політв’язнів і репресованих хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто постраждав під час репресій радянських часів. Присутні висловили слова вдячності тим, хто не шкодував здоров’я і життя, щоб прийдешнім поколінням жилося краще, і вони були господарями на своїй землі.

Священнослужителі відправили панахиду за загиблими та померлими під час тих страшних подій, які назавжди залишаться чорною сторінкою в історії нашої країни.

Пізніше присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.

Ігор Поліщук зазначив, що величезна кількість людей стала жертвами політичних репресій лише тому, що вони хотіли щасливо жити на своїй землі, були патріотами та стояли на сторожі інтересів свого народу.

“Нашим завданням є пам’ятати ці жахливі сторінки історії. Нашому поколінню зробити все, й дати настанову наступним, щоб таке не повторилося. Люди не повинні страждати за те, що вони хочуть щасливо жити на своїй землі”, – сказав він.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: