12:21, 18 Квітня 2018

У Луцьку розірвали договір з одним із перевізників

Сьогодні, 18 квітня, під час засідання виконавчого комітету прийняли рішення про розірвання договору на перевезення пасажирів з ТОВ “АТП-Луцьк”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У пояснювальній зупинці до проекту рішення йдеться про те, що відповідно до рішення Львівського апеляційного суду, дію договору перевізником ТОВ «АТП-Луцьк» на перевезення пасажирів відновили (об’єктом конкурсу при укладенні договору були 4 групи оборотних рейсів за маршрутом № 31«ТЦ «Слон» – с. Боголюби (філія обллікарні)» та 5 груп оборотних рейсів за маршрутом № 47 «Карбишева – с. Боголюби (філія обллікарні)».

Тож, зважаючи на постійні скарги мешканців міста на роботу автобусів по маршруту № 31 «ТЦ «Слон»  – с. Боголюби (філія обллікарні)», управління транспорту та зв’язку 19 лютого 2018 проведело контроль за виконанням умов договору. Згідно з результатами контролю встановили, що на маршруті працював один автобус ТОВ «АТП-Луцьк», який зазначають у додатку до договору № 27 від 05.05.2017, який на момент перевірки є розірваним відповідно до рішення виконавчого комітету від 06.09.2017 № 502-1. Договір № 27 включав в себе другу половину оборотних рейсів на автобусних маршрутах № 31 та № 47 разом з автобусним маршрутом № 14.

Перевірка, яку ровели 21 лютого 2018, вищезазначений автобус повторно зафіксувала на маршруті, але висадивши пасажирів він поїхав з кінцевої зупинки, не надавши змоги контролерам здійснити перевірку.

Відтак, виконавчий комітет листом звертався до управління Укртрансбезпеки у Волинській області з вимогою припинення нелегальної роботи автобуса ТОВ «АТП-Луцьк». Управління Укртрансбезпеки у Волинській області, своєю чергою, інформувало про відсутність автобуса перевізника ТОВ «АТП-Луцьк» на автобусному маршруті № 31, за результатами перевірок, проведених 6, 13 та 20 березня 2018 року.

Зокрема, у Луцьку були провели нові конкурси, де об’єктами були окремо автобусні маршрути № 31 та № 47, визначили переможців та уклали договори № 50 від 20.10.2017 з ПрАТ «Луцьке АТП-10701» за маршрутом № 47 «Карбишева – с. Боголюби (філія обллікарні)» в кількості 9 автобусів у звичайному режимі руху та № 53 від 07.03.2018 з суб’єктом підприємницької діяльності Тимощуком М. С. за маршрутом № 31 «ТЦ «Слон» – с. Боголюби (філія обллікарні)» в кількості 8 автобусів у звичайному режимі руху.

Перевізник ТОВ «АТП-Луцьк» мав можливість подати заявку на участь у конкурсах на нові об’єкти, але не робив цього. Натомість неодноразово звертався з вимогою забезпечення безперешкодної роботи з перевезення пасажирів за договором № 29 від 06.03.2015, дію якого відповідно до рішення Львівського апеляційного суду від 05.02.2018 було відновили.

У відповідь на вимоги ТОВ «АТП-Луцьк» виконавчий комітет запропонував подати на огляд автобуси. Ця вимога виникла через обґрунтовані сумніви щодо наявності у вищезгаданого підприємства цих автобусів, оскільки частина рухомого складу працює в інших перевізників. Підприємство ТОВ «АТП-Луцьк», своєю чергою, не подало для огляду автобусів у зазначений термін. Натомість надіслало лист з описом необґрунтованих причин неподання автобусів та витягами із КК України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: