21:41, 03 Червня 2019

У Луцьку маленьким лучанам розповіли про їхні права. ФОТО

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня 2019 року, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та Луцького місцевого центру взяли участь у фестивалі “Острів дитинства”, організованому управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, що відбувся у Луцьку, на площі Героїв Майдану.

Про це інформує Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області .

Вікторина на правову тематику під час роботи мобільного інформаційно-правового намету центрів та вуличне інформування про систему безоплатної правової допомоги й про Всеукраїнський правопросвітницький проект “Я маю право!”, спрямоване на захист прав маленьких українців, разом із найрізноманітнішими виступами творчих колективів, розважально-пізнавальними програмами, майстер-класами з елементами арт-терапії, цікавими подарунками та “країною солодощів” не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих.

Під час заходу серед маленьких лучан розповсюдили буклети “Твої права — твій надійний захист”, а також паспорти прав дитини із контактними даними найближчого місцевого центру з надання БВПД, куди можна звертатися за правовою інформацією та консультаціями.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: office.volyn@legalaid.lt.ua

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail:  lutsk1.volyn@legalaid.lt.ua

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги:

0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: