14:16, 12 Грудня 2018

У Луцьку борються з рекламою наркотиків. ФОТО

Інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради здійснюють активну роботу, направлену на масову ліквідацію реклами інтернет-адрес, які займаються продажем наркотичних засобів. Лише за останні кілька днів вони видали більше тридцяти приписів суб’єктам підприємницької діяльності, головам ОСББ та директорам ЖЕКів на негайне усунення шкідливої реклами. 

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

На фасадах будинків та комерційних споруд багатьох вулиць нашого міста сьогодні можна побачити написи, а також невеличкі наліпки, які розклюють невідомі особи в громадських місцях, щоб якомога більше людей їх помітили. Такою рекламою всіяний не лише Луцьк, а й практично всі обласні центри України.

Нещодавно інспектори департаменту муніципальної варти Луцька брали участь у всеукраїнській акції «Намалюй життя в любові, Україна». Цей соціальний флешмоб направлений на знищення наркотичної реклами та діє по усій державі. Окрім муніципалів, до цього проекту тоді долучилися також працівники національної та патрульної поліції, студенти та волонтери.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: