22:39, 09 листопада 2020

У Луцьку завершили програму «Skills Labs: успішна кар’єра»

6 листопада у приміщенні «Passage Interdit» відбулося урочисте закриття програми для молоді з основ навичок працевлаштування та розвитку кар’єри.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Організатором Програми у Луцьку виступив департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Завдяки Програмі 15 вмотивованих дівчат та хлопців віднині знають набагато більше про:

ефективне планування кар’єри та ухвалення рішень;

пошук роботи та критичне мислення;

співбесіду та ведення переговорів;

тайм-менеджмент та work-life balance;

управління проектами та креативність;

ефективну презентацію.

Протягом 6-ти насичених занять учасники працювали практично, здобули нові навички, мали зустрічі із професійними експертами Програми. Адже не кожного дня молоді люди мають змогу поспілкуватись із Андрієм Сіруком – засновником агентства Artefact.St; Ольгою Созонік – спеціалісткою з корпоративних комунікацій, психологинею, тренеркою; Ларисою Новак – фахівчинею з добору та розвитку персоналу ПрАТ «Волиньхолдинг»; Жанною Хаймик – заступницею начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості; Максимом Войчуком – заступником голови правління ГО «Інститут транскордонних ініціатив».

І найголовніше – не кожне навчання у такій короткій перспективі може похвалитись реальними досягненнями, адже 5 випускників Програми вже сьогодні мають хороші перспективи працевлаштування чи вже працюють. Так, двоє осіб проходять стажування у ПРаТ «Волиньхолдинг», ще одна випускниця стажується в іншій організації, одна особа запрошена на співбесіду, один випускник отримав постійну роботу. І це все відбулося протягом лише одного місяця.

Безперечно, цих результатів не було би досягнуто без професійних регіональних партнерів: Волинського обласного центру зайнятості, Луцького міського центру зайнятості, громадської організації «Інститут транскордонних ініціатив» та EENU StartUp Club YEP.

Важливо також не забувати, що сама Програма «Skills Labs: успішна кар’єра» розроблена Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту. Програма реалізується на теренах майже всіх областей України. Приємно, що Волинська область і місто Луцьк також не стали виключенням.

Під час фінальної зустрічі учасників та організаторів відбулось нагородження випускників сертифікатами про проходження Програми та пам’ятними подарунками, а також самопрезентації фіналістів. Хлопці та дівчата вчилися презентувати себе, розповідати про свої професійні здібності та найкращі професійні якості.

Організатори впевнені, що вже завтра місто почує про цих молодих людей і буде пишатись підготовкою професіоналів своєї справи у всіх галузях економіки, культури, освіти та інших сферах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: