15:28, 06 Липня 2020

У Луцьку затвердили процедуру блокування пільгових електронних квитків

Сьогодні, під час позачергового дистанційного засідання виконавчого комітету, ухвалили рішення «Про Порядок отримання, актуалізації та блокування електронних квитків», а також «Про встановлення терміналів для поповнення електронних квитків».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Такий Порядок затвердили, зважаючи на досвід попереднього року при здійсненні першої видачі електронних квитків (протягом листопада 2019 року видано понад 50 000 електронних квитків за 30 днів) та для уникнення скупчення громадян у майбутньому при актуалізації електронних квитків. Разом з тим, з прийняттям цього рішення вирішено питання процедури блокування електронних квитків. Для прикладу, електронні персоніфіковані квитки, що було видано учням, які завершили навчання, можна буде заблокувати за відомостями, наданих закладами освіти, управлінням освіти Луцької міської ради, управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Окрім того, електронний квиток персоніфікований багаторазовий пільговий, учнівський, студентський підлягає блокуванню у випадках:

завершення терміну дії пільги;

скасування пільги;

відсутності актуалізації;

втрати, викрадення, згуби;

механічного пошкодження;

смерті;

неправомірного використання;

за бажанням власника.

Звертається увагу на те, що електронний квиток персоніфікований багаторазовий пільговий підлягає щорічній актуалізації особисто у картковому центрі протягом місяця, визначеного оператором та внесеного в АСООП. Позачергова актуалізація здійснюється при зміні виду пільги, в тому числі кадрові зміни у випадку надання права на проїзд для виконання службових обов’язків, за особистими зверненнями громадян та/або за відомостями, наданими виконавчим комітетом міської ради. Для актуалізації необхідно мати з собою такі документи:

електронний квиток;

паспорт громадянина України або документ, який його замінює;

довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

документи, що дають право на пільговий проїзд.

На період дії форс-мажорних обставин (карантин, пандемія тощо) процес актуалізації може бути відтермінований.

Також, у Луцьку встановлять три нових термінали, у яких здійснюватиметься поповнення електронних квитків. Членами виконавчого комітету погоджено такі місця розташування вуличних терміналів на зупинках громадського транспорту:

“40 квартал”, вул. Конякіна, 14;

“Площа Героїв Майдану”, пр-т Соборності, 20;

“Департамент соціальної політики”, пр-т Волі, 4.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: