17:31, 25 Червня 2020

У Луцьку закриють два дитсадки

Таке рішення ухвалили сьогодні, під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Причиною цього стали факти захворювання працівників цих садочків на COVID-19.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Хочу звернути увагу, що працівниця одного із садочків захворіла 15 днів тому, іншого — 10 днів тому. З того часу нових випадків захворювання не зафіксовано. Це підтверджує, що заходи безпеки, встановлені нами для садочків, спрацювали. Але для того, щоб зняти зайву напругу і не допустити подальшого розповсюдження хвороби, ми призупиняємо роботу дошкільних закладів № 36 та 37.

Ситуація сьогодні складна, і ми повинні розуміти, що від членів комісії техногенно-екологічної безпеки залежить надзвичайно багато. Ми повинні нагадувати лучанам про необхідність дотримання вимог карантину, носіння масок в закритих приміщеннях, дотримання соціальної дистанції, використання засобів дезінфекції. Якщо люди і надалі це ігноруватимуть — ми не зможемо вплинути на рівень захворюваності.

На жаль, багато хто не сприймає цю хворобу серйозно, поширюючи неперевірену інформацію. Сьогодні ми всі опинилися у інформаційній лавині, стали заручниками фейкової інформаційної хвилі, де правда перемішана із домислами та припущеннями. І людям, які не є медикам, розібратися у цій інформації надзвичайно складно.

Тому вкотре наголошую на необхідності неухильного дотримання вимог карантину, а також прошу усіх членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки посилити контролюючу та роз’яснювальну роботу», – звернувся до присутніх секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Повідомляється, що за останню добу у Луцьку зафіксували 20 нових випадків захворювання на COVID-19 та 18 підозр, серед яких — 17 дорослих та 1 дитина.

Триває перевірка ринків, ярмарків та закладів торгівлі за дотриманням вимог карантину силами Держпродспоживслужби, департаменту муніципальної варти, патрульної поліції. Зазначається, що останнім часом спостерігається більш відповідальне використання масок, дотримання соціальної дистанції. При цьому, у сфері послуг та закладів громадського харчування було зафіксовано численні порушення.

Під посиленим контролем перебуває також громадський транспорт. Станом на сьогодні, на маршрути виїхало 179 одиниць транспорту, при цьому зафіксували близько 20-ти скарг на недотримання умов перевезення пасажирів та користування громадським транспортом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: