17:52, 06 листопада 2020

У Луцьку вручили продуктові набори сім’ям, у яких виховуються діти з особливими потребами

В рамках відзначення місячника допомоги та підтримки приуроченого до Міжнародного дня людей з інвалідністю в управлінні соціальних служб для сім’ї¸ дітей та молоді Луцької міської ради вручили продуктові набори 30 сім’ям, де виховуються діти з особливими потребами. Така благодійна акція відбулася у партнерстві з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Розпочинаючи захід, начальник управління Ліна Галан зауважила: «Кожна громада відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з інвалідністю. Вклоняюся батькам, які виховують діток з особливими потребами, за терпіння, доброту, віру та любов».

Керівник Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк побажала усім присутнім: «Рясних Божих благословінь Вашим родинам, радості на серці, спокою в душі, сил та здоров’я». Також розповіла про діяльність організації, допомогу людям з інвалідністю, яка надається та вручила запрошеним продуктові набори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: