19:22, 14 Травня 2021

У Луцьку відкрили Волинську жіночу ділову палату

Сьогодні, 14 травня у конференц-залі Волинської торгово-промислової палати  відбулись урочистості з нагоди відкриття представництва Жіночої Ділової Палати України у Луцьку – Волинської Жіночої Ділової Палати. Участь у святковому заході взяли заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, президент Волинської ТПП Олександр Смолич, депутатки обласної ради Юлія Вусенко, Ірина Патлашинська та Ористлава Сидорчук, а також відомі бізнес-леді області та Луцька.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Першу Жіночу ділову палату України створили у вересні 2019 року у Львові. Її очолила Наталія Карпенчук-Конопацька, яка вже 14 років працює у Львівській ТПП.

“Почалося все дуже цікаво. Два роки тому наше управління міжнародних економічних зв’язків готувало великий економічний форум. До нас приїхало багато експортерів з України та закордону і вже під час проведення заходу я себе зловила на думці, що із 200-сот учасників в залі було лише 12 жінок. Я зрозуміла, що жінки у нас перебувають десь поза процесами в державі, вони віддалені від інформаційних ресурсів і їм бракує доступу до інформації в бізнес-середовищі. У той момент я вирішила, що ситуація мусить змінитися”,  – розповіла Президент ЖДПУ.

Наталія Карпенчук-Конопацька також окреслила основні напрями діяльності  Жіночої Ділової Палати в Україні, серед яких вона виокремила: досягнення гендерної рівності, шляхом втілення жіночих ділових ініціатив та промоції підприємництва, самореалізації жінок, посилення їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства, формування ділових зв’язків жінок-підприємниць з представницями бізнесу інших регіонів та інших країн світу.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт схвально оцінив ініціативу жіноцтва до об’єднання, а також побажав учасницям заходу вдалого старту і хороших результатів.

“Кожна із вас – сама себе зробила, кожна із вас – це історія успіху. І сьогодні у вас є чудова можливість – не просто об’єднатись, а й поділись своїм успіхом, своїм досвідом, своїми досягненнями. Переконаний, що ваше об’єднання буде корисним та дієвим. Історія успіху кожної з вас – буде доповнена і збагачена, а головне – стане прикладом для інших жінок, які сьогодні розмірковують і вагаються. Нехай ваш успіх виходить за межі Волинської області і звучить на всю Україну”, – сказав він.

Координаторкою Волинської Жіночої Ділової Палати стала начальниця відділу зовнішніх зв’язків Волинської ТПП Ірина Галімська.

“Жінки на рівні з чоловіками є висококласними професіоналами, зокрема в управлінській сфері та бізнесі, керуючи організаціями та розвиваючи власну справу, впевнено створюючи нові підприємства та бізнесові структури різного рівня, – наголосила вона. – Жіноча Ділова Палата України, як консультативно-дорадчий орган торгово-промислової палати, створено з метою сприяння розширення можливостей жінок в Україні. Мене дуже тішить, що Волинь також сьогодні отримала цю чудову перспективу, адже в об’єднанні – велика сила”, – резюмувала вона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: