22:16, 08 Вересня 2021

У Луцьку відбулася робоча онлайн-зустріч Керівного комітету проекту «Енергоефективність у громадських будівлях міста Луцька»

Сьогодні, 8 вересня, відбулася робоча онлайн-зустріч Керівного комітету проекту «Енергоефективність у громадських будівлях міста Луцька» за участю заступника міського голови Ірини Чебелюк, представників Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та технічного консультанта «SWECO» – Garde.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Обговорили статус реалізації проекту. Не зважаючи на карантинні обмеження, місто успішно реалізує всі заходи відповідно до графіку. Повністю завершено роботи по дев’яти Лотах, отримані сертифікати готовності об’єктів до експлуатації. Тривають супутні роботи у закладі дошкільної освіти № 5 та навчально-виховному комплексі  № 10.

Роботи проводились не тільки зовнішні, а й внутрішні, що дають суттєвий ефект в енергозбереженні: заміна кухонного обладнання у садках, заміна ламп освітлення на енергозберігальні, утеплення труб центрального опалення та встановлення індивідуальних теплових пунктів.

“Загальноосвітні заклади і садки — з ними проект підходить до завершення. Однак співпраця з НЕФКО продовжуватиметься. Хочу сказати, що досить потужно і вчасно виділялися кошти на співфінансування, на погашення кредиту, і “донори” дуже цим задоволені. Тому є реальні підстави працювати в тому ж ключі. Бо це приклад: як влада і люди, які вміють рахувати гроші, досягають загального позитивного результату. А назва його – економія. Адже проведена термомодернізація закладів дозволить суттєво заощадити на опаленні в холодний період року. Плюс, звісно, естетика: подивіться, як ошатно виглядають усі модернізовані об’єкти! Це тішить око і дітей, і батьків, і педагогів”, — підсумувала заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

Примітно, що участь у зустрічі взяв Луцький міський голова Ігор Поліщук. Але теж, як і європейські партнери, віртуально. Нині посадовець працює у столиці — перебуває у Києві на засіданні Правління Асоціації міст України. Ігор Поліщук позитивно оцінив співпрацю з НЕФКО. Назвав реалізацію проекту однією із сильних сторін Луцька, бо такими економічними досягненнями можуть похвалитися лише кілька українських міст.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: