11:34, 25 Вересня 2020

У Луцьку відбудеться турфест

Турфест «Вітрила пригод» запрошує до Луцька мандрівників, кіно та фото любителів, виконавців пісень. 

Творчий туристичний клуб «Ми» у древньому Лучеську організовує вже  VIІ туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіноаматорів «Вітрила пригод», який відбудеться 17-18 жовтня 2020 року. Фестиваль присвячений Дню туризму та Дню кіно.

Фестиваль проводяться заради підтримки творчого туризму, авторської пісні, фото та кіно. Без журі та конкурсів, за підтримки Луцької міської ради та Управління культури  ВОДа.

На відвідувачівв чекає приємна атмосфера  вільного спілкування,  кіноперегляди, фотовиставка, зустрічі з мандрівниками.

Якщо ви співаєте пісні під гітару, робите світлини подорожей та створюєте цікаві фільми про свої мандрівки–надсилайте свої творчі роботи на фестиваль! Заявки приймаються  до 10 жовтня 2020 року.

У вас є  можливість випробувати себе у трьох  видах мистецтва:

1. Авторської пісні та співаної поезії. Індивідуальні виконавці та гурти від 2-ох осіб та більше;

2. Фото – Пейзаж, Репортаж, Портрет туриста;

3. Кіноаматорів – Фільм-мандрівка, краєзнавче дослідження, фільм про особистість, відеокліп на туристичну тематику до 10 хв.

“Звертаємо вашу увагу на те, що цього року фестиваль не є конкурсний! Ваші роботи не оцінюватиме професійне журі та не визначатиме переможців. Це творча зустріч романтиків, на яку запрошують учасників та переможців усіх попередніх років та нових друзів! Все ж оргкомітет фестивалю залишає за собою право нагородити кращі твори у сферах фото, кіно, пісні… при належному фінансуванні. За умов карантину у проведенні фестивалю можливі зміни. Чекаємо нових творчих робіт від постійних учасників фестивалю та новачків до 10 жовтня 2020 року включно на електронну адресу: prigodvitrila@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: