22:23, 16 Липня 2020

У Луцьку урочисто відкрили новий мультифункціональний спортивний майданчик

Для лучан відкрили новий мультифункціональний спортивний майданчик на вулиці Глушець.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Сьогодні, 16 липня, на його урочисте відкриття завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та радник міського голови Ігор Поліщук.

Майданчик облаштований з використанням поліуретанового покриття та використовуватиметься в таких видах спорту, як бадмінтон, волейбол, баскетбол класичний та 3х3. Його вартість склала понад 1 мільйон гривень.

«Два роки тому на цьому місці були хащі, смітник, залишки старого асфальту. Я хочу подякувати тим, хто долучився до облаштування спортивного майданчику, та хочу побажати, щоб тут завжди вирував рух, відбувалися спортивні події, щоб він був зайнятий з ранку до вечора та користувався популярністю у лучан, щоб тут покращували свої професійні навички спортсмени, займалися діти. Ми пропагуємо та розвиваємо спорт у нашому місті, будуємо схожі майданчики у дворах: на разі готово вже десять, до кінця року облаштуємо ще чотири», — привітав присутніх Ігор Поліщук.

Цього дня на спортивному майданчику були присутні як професійні спортсмени, так і початківці. Не зважаючи на це, посадовці Луцької міської ради на своєму прикладі вирішили довести, що спорт – це заняття для кожного, зігравши у баскетбол із професіоналами з команди «Старий Луцьк».

Потому свою вправність глядачам продемонстрували волейбольні команди КДЮСШ та «BEREGYNYA», а також гравці в бадмінтон.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: