16:25, 05 Жовтня 2020

У Луцьку стартували тижні Німеччини

Тижні Німеччини в Луцьку стартували «Про баченням…». Фотовиставку з такою назвою на загал усім охочим виставив лучанин Дмитро Геґера в арт-галереї “Луцьк”. Вона налічує 34 світлини та приурочена 30-річчю німецької єдності.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Голова ГО «Товариство німців Волині» Ольга Тибор розповіла, що на теренах нашої області товариство поширює німецьку культуру, мову та історію. Налічує близько ста осіб, а цьогоріч ще й відзначає п’яту річницю своєї діяльності.

На відкриття Тижнів Німеччини в Луцьку завітав виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт. Він зазначив, що дуже символічно, що заходи розпочинаються після 3 жовтня, адже – це день німецької єдності.

«Для німецького народу це – особлива, важлива та символічна дата. Вони дуже довго чекали цей день. Саме третє жовтня показало, що можна мирним шляхом виправити історичні недоліки, які були зроблені шляхом помилок та величезних жертв. Те, що ми сьогодні розпочинаємо тиждень Німеччини в нашому місті — це теж свого роду символічно. Адже Луцьк та Німеччина завжди були тісно пов’язані культурно та релігійно. Важливо, щоб ці Тижні переросли в наші спільні проекти та заходи, які ми робимо з Посольством Німеччини в Україні, з нашими німецькими партнерами та німецькою громадою нашого міста», – резюмував він.

Виставка світлин діятиме в арт-галереї “Луцьк” до 23 жовтня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: