21:18, 29 Квітня 2022

У Луцьку при центрі допомоги для переселенців діє інтерактивна дитяча кімната

Ще зовсім нещодавно в цій урочистій обрядовій залі РАЦСу розписували молодят, а сьогодні – інтерактивна дитяча кімната.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Одними з постійних відвідувачі тут двоюрідні сестрички Катя і Злата. Місяць тому їм разом з мамами довелось покинути рідну Голу Пристань на Херсонщині та приїхати в Луцьк.

“Діткам кімната подобається, їм цікаво. Навіть йти звідти не хочуть. А ми з сестрою можемо спокійно працювати та займатись корисними справами”, – розповідає Тетяна Крячко, сортуючи одяг.

Разом з сестрою вони вже кілька днів тут волонтерять. Каже, спочатку приходили за допомогою, а тепер вирішили допомагати таким людям, як вони: “Ми вирішили бути корисними та віддячити людям, адже в Луцьку нас забезпечили усім, що маємо зараз”.

“Створити дитячу кімнату підказали умови та можливості, – каже начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан. – У березні ми мали дуже великий наплив людей, які приїжджали до нас в місто. Були величезні черги за продуктами та одягом. В цих чергах були й діти. Багато в стресовому стані та плакали. Ми розуміли, що треба щось зробити. Та й приміщення з’явилось. Ось так виникла ідея створення дитячого куточка”.

Разом з дітьми почергово займаються вихователі луцьких дитячих садочків та психологи. Кімната насичена різними цікавинками: інтерактивними іграми для дітей різного віку, тут проводять заняття для підлітків з ІТ-технологій та веселої математики, діти займаються мульт-терапією, пісковою терапією, арт-терапією та проводять майстер-класи.

Головне ж завдання кімнати – психологічно допомогти кожній дитині покращити свій настрій та зробити дитинство цікавішим та яскравішим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: