08:14, 28 листопада 2021

У Луцьку продовжують перевірки закладів громадського харчування

На Волині продовжують свою роботу моніторингові групи перевірки закладів, яким у «червоній» зоні дозволено працювати за певних умов. Зокрема, в обласному центрі моніторинг дотримання карантинних вимог здійснюють дві робочі групи та ще чотири – у районних центрах Волині.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Окрім закладів громадського харчування, наявність «зелених» COVID-сертифікатів або негативних тестів на коронавірусну хворобу перевіряють у закладах торгівлі промисловою групою товарів, торгово-розважальних центрах, ринках, спортивних закладах тощо.

Відтак, перелік перевірених закладів поповнили кафе «Шалена шкварка», що на проспекті Перемоги у Луцьку, та три заклади громадського харчування на проспекті Соборності, а саме: піцерія «Теревені» та пекарня «Сито».

Зважаючи на те, що «червоний» рівень епіднебезпеки встановлений на Волині уже три тижні, майже усі власники закладів доклали зусиль, аби персонал та відвідувачі мали усі необхідні документи. Адже, за словами суб’єктів господарювання, закрити заклади на 3-4 тижні – це втрата прибутків для них та заробітної плати для працівників.

Тому, як показали результати перевірки, увесь персонал перевірених закладів та їх відвідувачі мали «зелені» COVID-сертифікати або негативні тести на коронавірусну хворобу.

У зазначених закладах не виявили також і серйозних порушень протиепідемічних вимог – персонал дотримується маскового режиму, наявні антисептичні засоби у закладі, інформаційні матеріали, проводиться вологе прибирання з дезінфікуючими засобами.

Окремі зауваження стосувалися тимчасового маркування з метою дотримання дистанції між відвідувачами 1,5 м.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: