19:21, 29 Вересня 2021

У Луцьку перейменували Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Комунальний заклад «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьку» перейменували на комунальний заклад «Луцький міський молодіжний центр». Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час 19-ої сесії міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Як повідомив директор департаменту молоді та спорту Володимир Захожий, формат роботи Центру не змінюються. Заклад перейменували для того, аби дати більшу можливість підвищувати імідж Луцької міської ради шляхом реалізації ширшого кола проектів різного рівня (від місцевих до міжнародних), не лише за напрямком національно-патріотичного виховання, а й в усіх галузях молодіжної політики.

“Зараз ведеться активна робота з розширення мережі молодіжних центрів в Україні. Дуже потужний Всеукраїнський молодіжний центр. Створять український молодіжний фонд, багато грантових проектів, міжнародних розраховані на молодіжні центри. З перспективою брати участь в написанні цих проектів та максимально реалізовувати молодіжну політику ухвалили таке рішення. Напрям національно-патріотичного виховання — це окрема складова Центру, всі моменти імплантовані в нове Положення”, – розповів він.

Міський голова Ігор Поліщук позитивно оцінив роботу Центру.

“Є багато цікавих заходів, є змістове наповнення, залучають величезну кількість молоді, дітей. Набирає масштабу робота з громадськими організаціями, проводяться лекції, квести, спортивні заходи. Це той напрямок, в якому треба активно працювати”, – наголосив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: