17:26, 03 Грудня 2021

У Луцьку передбачили кошти на проект реконструкції мосту через Стир

Зокрема, передбачили 450 тисяч на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мосту на вулиці Шевченка. За словами міського голови Ігоря Поліщука, наступного року планують розпочати ремонт проблемного мосту.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Проектанти обіцяють до кінця року завершити проект, який має пройти експертизу. Тоді оголосять тендер. Однак, сьогодні ми вивчаємо доцільність розширення мосту до трьох смуг. Все залежить від того, скільки потрібно буде коштів на розширення мосту до трьох смуг. В будь-якому випадку в проекті бюджету на наступний рік передбачили 10 мільйонів гривень на початок робіт з реконструкції мосту. Після того, як ми матимемо проект і кошторис, тоді і будемо вирішувати чи потрібно нам розширяти міст до трьох смуг. Але однозначно реконструкцію цього мосту розпочнуть наступного року”, – наголосив Ігор Поліщук.

Ще 131 200 гривень на ремонт даху клубу в селі Княгининок, ремонт автобусу та електромережі будинку культури с. Жидичин, Боголюби, Рокині.

Ще 50 тисяч гривень передбачили на розроблення проектної документації для відновлення елементів благоустрою (капітальний ремонт) частини території Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки на вул. Глушець (поруч з ДЮСШ № 3).

Департаменту соціальної політики збільшити поточні видатки на надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в сумі 150 000 грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету нашій територіальній громаді передбачили підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на 2021 в сумі 644 000 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: