13:05, 13 Квітня 2022

У Луцьку оголосили конкурс на два автобусні маршрути

Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету ухвалили рішення про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 7 “Дубнівська – Завокзальний ринок” та № 53 “Луцьк – Липляни”.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради

Так, у зв’язку із заявою ФОП Юнчик О.І. щодо відмови від здійснення перевезень пасажирів на маршруті № 53 “Луцьк – Липляни” виникла необхідність оголошення конкурсу та призначення тимчасового перевізника на вказаному маршруті.

З метою покращення транспортного сполучення у місті також вирішено відкрити автобусний маршрут № 7 “Дубнівська – Завокзальний ринок”.

Відповідно до поданої заяви до проведення конкурсу та затвердження результатів на маршрутах № 7 та № 53 призначили тимчасовим перевізником ФОП Гонтара С.С.

Варто зазначити, що автобусний маршрут № 53 “Луцьк – Липляни” пролягає такими вулицями: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Стрілецька, Героїв УПА, с. Липляни (місце міжзмінного відстою у с. Липляни).

У свою чергу, автобуси за маршрутом № 7 “Дубнівська – Завокзальний ринок” їздитимуть вулицями Дубнівська, Окружна (а.д. М-19), Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карпенка-Карого (місце міжзмінного відстою на вул. Дубнівській).

На маршруті працюватиме чотири автобуси. Розрахунковий інтервал руху в години “пік” у вихідні та святкові дні – 20 хвилин.

Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5 на маршруті № 7 та автобуси категорії М3 класу І, ІІ, ІІІ, категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2 на маршруті № 53.

Прийом документів для участі у конкурсі проводиться до 11 години 23 травня. Сам конкурс відбудеться 7 червня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: