14:53, 17 Лютого 2020

У Луцьку безробітним розповіли про мікрокредитування

У Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості 17 лютого говорили про «Програму фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5%,7%,9%».

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У рамках проведення консультацій з цього питання до участі запрошені начальник управління малого та середнього бізнесу Волинської обласної дирекції АБ «Укргазбанк», підприємці міста Луцька та безробітні особи, які мають намір започаткувати власну справу.

На початку заходу представник банку Сергій Жук поінформував присутніх про діючу програму мікрокредитування. Зазначив, що ця програма передбачає фінансування нового та діючого бізнесу та надання доступних кредитів 5%, 7%, 9% річних у гривні.

Сергій Жук звернув увагу учасників зустрічі на те, які умови отримання кредиту та на які цілі може бути запропоноване мікрокредитування, строки кредитування. Наголосив, що програма передбачає фінансування проєктів, які стосуються розширення діючого бізнесу, започаткування нового напрямку бізнесу та стартапів.

На завершення зустрічі учасники висловили думки про те, що отримана інформація є дуже важливою і актуальною на сьогодні і потребує надання ряду додаткових індивідуальних консультацій для суб’єктів підприємницької діяльності.

Інформаційно-консультативні заходи для представників бізнесу та майбутніх підприємців в Центрі розвитку підприємництва продовжуються.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: