15:32, 25 Січня 2021

У луцькій поліклініці капітально відремонтували хол

Хол першого поверху комунального підприємства “Луцький центр первинної медичної допомоги № 2” віднині нагадує справжню європейську клініку. Тут поєднали стриманий та, водночас, модерний стиль. Ремонт зробили за три місяці за кошти Національної служби здоров’я України.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

За словами директора медичного закладу Тетяни Трач, в закладі роблять усе задля покращення умов перебування в ньому громадян. Облаштували реєстратуру, змонтували розсувні двері та встановили сучасні меблі.

Луцький міський голова Ігор Поліщук, який приїхав разом із заступником Іриною Чебелюк оглянути ремонт, залишився задоволений побаченим. За його словами, чудово, що луцькі медичні заклади оновлюються та стають комфортнішими та доступнішими для пацієнтів.

“У цьому центрі два роки тому ми відремонтували частину денного стаціонару. Саме там перебувала найбільша кількість людей, тому й відділення найбільше потребувало ремонту. Зараз за кошти Національної служби здоров’я відремонтували реєстратуру — те приміщення, яке першим зустрічає пацієнта. Безумовно, коли заходиш і бачиш такі комфортні умови, такий привабливий естетичний вигляд, то і настрій в людини змінюється. Думаю, що люди, які сюди приходитимуть, будуть задоволені і зовнішнім виглядом приміщення, і професійністю медичного персоналу”, — зазначив Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: