14:09, 26 Лютого 2023

У Лесиному виші організували імпрези до дня народження патронеси

До 152-ї річниці уродин Лесі Українки та Дня Університету у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки відбулися тематичні заходи.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Заключним стала літературно-музична композиція «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі». У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, народна депутатка України Ірина Констанкевич, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, ректор університету Анатолій Цьось, професорсько-викладацький склад вищу та студенти.

Юрій Поліщук привітав рішення святкувати День Університету одночасно з річницею дня народження патронеси закладу.

«Сьогодні ми відзначаємо день народження дійсно великої людини. Творчість Лесі Українки – творчість справжньої борчині. Її життя пов’язане з боротьбою і проти недуги, і проти російської імперії за кращу долю українського народу. Я дуже гордий, що зростав у тих краях, де зароджувалася «Лісова пісня», і навчався в університеті імені Лесі Українки, де зароджувалася моя громадянська позиція», – резюмував він.

Почесною грамотою Волинської обласної ради нагородили: Оксану Фіщук, професорку кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук; Віталія Булатецького, доцента кафедри комп’ютерних наук та кібербезпеки; Наталію Цьолик, доцентку кафедри полоністики і перекладу; Сергія Голоту, доцента кафедри органічної хімії та фармації.

Під час заходу присутнім презентували низку тематичних мистецьких номерів, які підготували студенти та викладачі факультету культури і мистецтв.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: