08:15, 22 листопада 2021

У Ковелі згадували події двох революцій

У Ковелі відбулися урочистості з нагоди  Дня Гідності та Свободи. Представники міської та районної влади, установ, організацій, духовенства, ветерани, військовослужбовці  прийшли   до  стели на честь земляків – загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Мешканці громади зібралися тут, аби віддати данину пам’яті і шани нашим співвітчизникам, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Міський голова Ігор Чайка, звертаючись до присутніх,  наголосив: «Ми повинні пам’ятати, що гідність – це не лише право скористатися свободою, але й право взяти на себе відповідальність за розбудову держави. Схиляю голову перед кожним, хто заплатив свій особистий рахунок за наші права і свободи, за можливість стояти тут,  хто був сміливим, був чесним і йшов до кінця, хто нині відстоює нашу незалежність».

Пам’ять про загиблих патріотів – захисників України вшанували хвилиною мовчання. Панахиду відслужили священики Православної Церкви України.

“Нас сколихнув і об’єднав Майдан. І саме ці події розбудили те, що дрімало всередині нас, і здавалось вже ніколи не прокинеться. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для глибокого переосмислення суті людського буття”, – такими словами ведучі завершили урочисте зібрання у Ковелі, присвячене Дню Гідності та Свободи.

Потому лягли квіти до  стели на честь земляків – загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні і  до  пам’ятника борцям за волю України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: