15:29, 14 Січня 2022

У Ковелі затвердили тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Вартість проїзду для дорослого населення тепер становитиме сім гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Відбулося перше засідання виконавчого комітету у нинішньому році. Воно розпочалося із щирих та оптимістичних віншувань та веселих колядок і щедрівок  від народного аматорського гурту «Барви».

У ході роботи  розглянули понад сорок різнопланових питань. Зокрема,  заслухали звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету міської ради за 2021 рік та ухвалили план – на нинішній рік.

Затвердили тарифи на  перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Проїзд для дорослого населення тепер вартуватиме 7 гривень, для студентів вищих навчальних закладів і професійно-технічних навчальних закладів та учнів шкіл – 4 гривні. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Начальник управління економічного розвитку та торгівлі Юрій Кондратович  зауважив, що збільшення ціни на квиток – економічна необхідність і є кілька причин для ухвалення такого рішення. Зокрема, подорожчали запчастини, паливно-мастильні матеріали, зросла мінімальна зарплата. Крім того, з 2019 року, коли встановлювались тарифи, значно зменшився пасажиропотік. Середня кількість перевезених людей за день одним ТЗ у 2018 році становила 400 чоловік.

Як повідомив перший заступник  міського голови Тарас Яковлев, робоча група вивчала ситуацію на сьогодні. За її даними у 2021 році одним рейсом скористалось лише 299 пасажирів.  Також він говорив про те, що міська влада  думає над тим, як осучаснити рухомий склад і дати можливість ковельчанам та гостям міста їздити в комфортних автобусах.

На засіданні ухвалили рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: