16:07, 30 Липня 2022

У Ковелі попрощалися з воїном, який віддав життя за Україну

Війна своїм чорним крилом вкотре торкнулась міста, забравши життя ще одного земляка — Сергія Кореня. Сльози на очах рідних і близьких, біль у серцях, чорні стрічки на синьо-жовтих стягах.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ковельчани зібралися на площі Героїв Майдану, щоб провести в останню путь Героя.

Сергій народився 28 червня 1979 року, закінчив школу № 12, працював за кордоном. Він був опорою для дружини Наталії, сина Дениса, мами, його старших братів. Він був прекрасною людиною, яка об’єднує і дає надію.

Сергій добровольцем пішов захищати країну під час анексії Криму та АТО. Потім повернувся. Побудував власний дім, але не встиг в ньому пожити.

Коли сталося повномасштабне вторгнення орків на нашу землю, він одразу прибув у військкомат. На початку війни був мобілізований на фронт. 28 липня Сергій загинув на Миколаївщині.

“Він був не просто солдатом, він був воїном, патріотом, справжнім українцем. Сергій залишив світлий слід на цій земній дорозі. Знаємо, що тепер ти на небесах і будеш тримати небо над Україною, заради якої ти поклав своє життя. Глибокі співчуття рідним та близьким. Герої не вмирають”, – сказав міський голова Ігор Чайка.

Молимося за спокій душі Сергія й доземно вклоняємося за подвиг.

Вічна пам’ять Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: