11:57, 13 Лютого 2018

У Ковелі патрульні оформили адмінматеріалів майже на 130 тисяч гривень

10 лютого минув рівно тиждень, відколи у Ковелі на Волині запрацювала патрульна поліція.

Всього лише за ці перші 7 днів полісмени винесли 247 постанов на суму понад 50 тисяч гривень. Більшість з них – за порушення правил користування ременями безпеки та використання засобів зв’язку за кермом (штраф з це – 425 гривень), – повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

38 адміністративних матеріалів оформили у сфері охорони публічної безпеки. З них 19 – за розпивання алкоголю в громадських місцях, 6 – за дрібне хуліганство, 5 – за порушення вимог пожежної безпеки.

Окрім того, 5 протоколів склали за вчинення дорожньо-транспортних пригод, 7 – за керування транспортними засобами в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, 2 – за залишення місця автопригоди. Загалом, до суду спрямували 15 протоколів на загальну суму майже 75 тисяч гривень.

Протягом тижня керівник відділу Тарас Михалко провів ряд зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування та інших правоохоронних органів, налагодили ефективну співпрацю. Цього тижня розпочинають зустрічі з представниками сфер освіти, культури, громадських організацій – для тісної взаємодії, втілення заходів щодо профілактики правопорушень, зокрема серед молоді, роботи з дітьми у навчальних закладах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: