15:58, 21 Січня 2021

У Ківерцях проінспектували ДНЗ № 1

Міський голова Олександр Ковальчук відвідав дошкільний навчальний заклад №1 з метою ознайомлення та визначення   низки першочергових завдань.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Завітавши до дитячого садочка міський голова поспілкувався з членами трудового колективу, поцікавився  проблемами закладу, оглянув матеріально-технічну базу,  кімнати дитячого садочка та умови, в яких перебувають  дітки: дитячі ліжечка, столики, посуд, іграшки та поцікавився організацією  харчування. Не залишилася поза увагою і технічна сторона приміщення.

Завідуючі дитячими садочками мали змогу поділитися проблемними питаннями, обговорити їх та знайти шляхи для їх вирішення. Серед проблемних питань в ДНЗ № 1 – потреба в капітальному ремонті старого приміщення закладу.

Під час робочого візиту, при спілкуванні із колективом дошкільного закладу, вивчивши проблеми діяльності дитячої установи міста, організаційні питання, матеріальну базу, потреби, взяли  до відома особисті пропозиції працюючих, а також Олександр Ковальчук вручив для потреб навчального закладу багатофункціональний принтер та запевнив колектив, що місцева влада докладе усіх зусиль для того, щоб міські дошкільні заклади освіти упродовж року працювали стабільно, підкреслив важливість забезпечення  комфортних умов під час перебування дітей в дошкільних закладах, доступу кожної дитини до дошкільної освіти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: