22:45, 22 Грудня 2021

У Ківерцівській центральній лікарні встановили нові рентгенівські діагностичні системи

Здійснити капітальний ремонт частини приміщень першого поверху головного корпусу та облаштувати рентгенологічний кабінет новими рентгенівськими діагностичними системами (рентгенівська діагностична KAIGEN-65 R та радіографічна цифрова MobileCooper) вдалося керівництву громади та Ківерцівської лікарні  власними силами та коштами.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Про це голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку розповіли голова Ківерцівської міської ради Олександр Ковальчук та головний лікар Ківерцівської лікарні Михайло Слижук під час його робочого візиту в Ківерці.

Зокрема, як стало відомо, ремонт та купівлю рентген-апарату (вартість якого 2,3 млн грн) здійснили за кошти, які надійшли від НСЗУ згідно укладених з медзакладом договорів на надання послуг, а також місцевого бюджету.

«Ми плануємо нашу міську лікарню розвивати. Це близько до Луцька, але ми хочемо створити конкурентні умови, аби люди отримували належне медичне обслуговування»,  – розповів Олександр Ковальчук.

Так, у планах місцевого керівництва – купівля комп’ютерного томографа (32-зрізового). Кажуть, що вже ведуть переговори із фахівцями. Підготували для цього вже приміщення. Загалом очільнику області озвучили багато проектів, які планують реалізовувати вже найближчим часом, тож обговорили й подальшу співпрацю.

Також у лікарні встановили кисневу бочку та облаштували кисневу станцію. А на випадок аварійного відключення електроенергії є генератор, який без дозаправки безперебійно може працювати 8 годин.

Своєю чергою, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко відзначив очевидний вклад працівників закладу у розвиток Ківерцівської ЦЛ і побажав усім й далі рухатися уперед та отримувати за гідну платню.

«Усі вже зрозуміли, що медицина сьогодні має бути на першому місці. І багато фінансування у наступному році вкладуть саме у розвиток медзакладів. Приємно бачити такі приклади господарювання, як у вас. Самостійно, не чекаючи, зуміли акумулювати власні кошти та вкласти їх у розвиток лікарні. Ви молодці, бажаю усім міцного здоров’я», – сказав на завершення Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: