19:18, 10 листопада 2020

У громаді поблизу Луцька зняли ключові епізоди національного молодіжного проекту

Громадська організація «Молодіжна платформа» розробила онлайн-курс з основ менеджменту молодіжних рад. Навчальні матеріали розраховані на членів молодіжних рад та працівників органів місцевого самоврядування, які починають свою роботу з молодіжною радою.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

У структурі онлайн-курсу чотири розділи, які висвітлюють та пояснюють актуальні теми організації роботи молодіжної ради у громаді.

Розділ 1. Що таке молодіжна рада?

Розділ 2. Як запустити роботу молодіжної ради?

Розділ 3. Як налаштувати діяльність молодіжної ради та зробити її впливовою?

Розділ 4. Поради від «бувалих» та додаткові відео.

Кожен навчальний блок складається із теоретичної бази та освітнього відео. У якості вступу до теми – епізод серіалу «Welcome to the club або Один день з життя молодіжної ради». Серіал складається із скетчів, де герої потрапляють у різні історії. У їхній уявній громаді лише нещодавно утворили молодіжну раду, тому актори разом із глядачами розбиратимуться як організувати її роботу.

Локацією для зйомок серіалу «Welcome to the club або Один день з життя молодіжної ради» стала Боратинська громада. Саме тут знімали ключові епізоди серіаліті, а учні Боратинської школи (Анастасія Романчук, Віктор Бойчук, Вікторія Вальчук, Іванна Карабан, Ольга Гольченко) навіть спробували себе у ролі акторів – членів молодіжної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: