21:32, 23 листопада 2020

У громаді поблизу Луцька пояснили, як отримати адмінпослуги під час карантину

У зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед працівників апарату Боратинської сільської ради Центр надання адміністративних послуг тимчасово припиняє прийом відвідувачів.

Про це інформують на веб-сайті Боратинської територіальної громади.

У ЦНАП нагадують про можливість замовлення онлайн послуг на порталі ДіЯ.

Адміністративні послуги місцевого значення (довідки, копії рішень і т.д.), консультації та роз’яснення можна отримати у телефонному режимі за номером +380955219868.

Заяви та звернення можна надсилати поштою за адресою: 45605, с. Боратин, вул. Центральна, 15 Луцький район, Волинська область або на електронну скриньку boratyn.cnap@gmail.com.

Для подання заяви для отримання державних допомог, до завершення роботи у закритому режимі Боратинською сільської радою, звертайтеся в Управління соціального захисту населення Луцької РДА (м. Луцьк, вул. Ковельська, 53).

Подати заяву на оформлення субсидії можна з 01.12.2020 до 15.12.2020 року, звернувшись до ЦНАП Боратинської громади за допомогою засобів зв’язку.

Свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану у терміновому порядку можна отримати за адресою м. Луцьк, вул. Винниченка, 67 (5 поверх каб. 508).

Про будь-які зміни у роботі ЦНАП повідомлятимуть додатково.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: