10:13, 04 Травня 2021

У громаді поблизу Луцька організовують фотофлешмоб з нагоди Дня матері

Фотофлешмоб з нагоди Дня матері, який відзначають 9 травня, оголосили у Боратинській громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

«Мама», «мати», «мамуся» — у кожній варіації цього слова відчуваються нотки тепла. Воно йде в одному асоціативному рядку зі словами «любов», «затишок», «турбота». Варто сказати його вголос, як на серці стає легше, і всі проблеми вже не здаються такими значущими.

9 травня в Україні відзначатимуть День матері. З нагоди свята оголошують зворушливий фотофлешмоб про найважливіше в світі – про маму та ваші почуття до неї.

«Долучитися до фотофлешмобу дуже просто: до 8 травня включно надсилайте на електронну адресу boratyn.project@gmail.com або в приватні повідомлення нашої «Facebook» сторінки Боратинська громада своє фото з мамою. На світлинах можуть бути зображені діти з мамою, майбутні мами, кілька жіночих поколінь однієї сім’ї. Для участі у конкурсі один учасник може подати лише одне фото. Свої світлини можуть надсилати усі охочі мешканці громади, вік учасників необмежений.

9 травня, у День матері, ми поділимося вашими світлинами на офіційному сайті Боратинської громади та сторінці у «Facebook», таким чином привітавши наших найрідніших», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: