17:26, 04 Лютого 2022

У громаді на Волині приймають пропозиції щодо перейменування вулиць

Любешівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції  щодо перейменування вулиць: Чапаєва, Ярослава Галана, Колгоспна, Островського та провулків Ярослава Галана, Колгоспний у селищі Любешів та запрошує усіх охочих до обговорення цього питання.

Про це повідомляють на веб-сайті Любешівської громади.

Організатор громадського обговорення – Любешівська селищна рада.

Громадське обговорення проводять відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропозицію щодо перейменування вулиць і провулків вніс Український інститут національної пам’яті,  а також мешканці селища Любешів.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: вул. Незалежності, 53, селище Любешів, Камінь-Каширський район, Волинська область, 44201 та на електронну пошту: lubeshiv_org@ukr.net

Громадське обговорення запланували провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Любешівської селищної ради, зборів та  зустрічей з жителями селища Любешів в строк до 10 березня.

Про час і місце проведення зборів та зустрічей повідомлять додатково, шляхом розміщення повідомлення  на веб-сайті селищної ради.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: