22:44, 22 Березня 2023

У Горохові провели навчання цивільного захисту для освітян

Вже більше року країна-агресор росія веде активні бойові дії проти України. За цей час нам усім довелося вчитися по новому, як організовувати виробничі процеси, навчати дітей, облаштовувати домашній побут в умовах постійної загрози зі сторони ворога.

Про це йдеться на сайті Горохівської громади.

22 березня в освітньому просторі громади «Горохів Хаб» провели планове навчання з керівниками, їх заступниками закладів загальної середньої освіти Горохівської міської ради, функціональні обов’язки яких пов’язані із здійсненням заходів з питань цивільного захисту, які можуть виникати в реаліях сьогодення.

Майстри виробничого навчання Луцьких територіальних курсів ІІІ категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області Валерій Денисюк та Людмила Вовдюк, з використанням мультимедійного обладнання, надали слухачам інформацію щодо останніх змін в нормативно-правовій базі з питань цивільного захисту, ознайомили присутніх із правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, в умовах можливого радіаційного забруднення місцевості, відповіли на запитання слухачів.

Також була надана вичерпна консультація щодо підготовки та проведення “Дня цивільного захисту” в закладах освіти. Особливу увагу приділили питанню дій учасників освітнього процесу під час НС в умовах воєнного стану.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: