22:16, 28 Січня 2022

У Горохівській громаді розроблятимуть Комплексний план просторового розвитку території

28 січня Горохівською міською радою прийнято рішення щодо розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Горохівської міської територіальної громади.

Про це йдеться на сайті Горохівської міськради.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб з питань розроблення Комплексного плану. Термін внесення пропозицій: з 31 січня 2022 року до 11 лютого 2022 року.

Пропозиції можна надавати:

-електронною поштою на адресу: gromada@gorokhivrada.gov.ua, вказати в темі листа «пропозиції до комплексного плану»;

– офіційними листами на адресу Горохівської міської ради: 45701 Волинська область, Луцький район, м. Горохів, вул. Шевченка, 17.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.

Анонімні пропозиції не реєструватимуть та не розглядатимуть.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: