19:22, 25 Лютого 2018

У Дерно потрібний світлофор

До депутата облради Ігоря Леха звернулися мешканці села Дерно Ківерцівського району  з проханням допомогти зі встановленням в їхньому населеному пункті світлофорного об’єкта.

Про це йдеться на сайті облради.

“Як усім, напевно, відомо село Дерно знаходиться на трасі Луцьк-Рівне, що зумовлює значний потік автомобільного транспорту через населений пункт.Кожного року в населеному пункті через низьку культуру водіння та перевищення швидкості відбуваються десятки дорожньо-транспортних пригод, зокрема з потерпілими. Причина проста — відсутність світлофорів хоча б на найбільш проблемних ділянках дороги (на перехрестях, біля пішохідного переходу, школи, садочка, сільської ради, скупчення закладів торгівлі і т.п.)”, —написав Ігор Лех у депутатському запиті, який підтримали більшість його колег в раді.

Запит адресували голові Волинської обласної державної адміністрації, начальнику Служби автомобільних доріг у Волинській області та начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області  для розгляду і вирішення по суті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: