23:52, 11 Жовтня 2019

У червоних сукнях та про любов – у Луцьку виступала Наталка Могилевська. ФОТО

Всі сукні червоні, а пісні – про любов – у Луцьку виступила із концертною програмою «Я покохала» Наталка Могилевська».

Концерт відбувся сьогодні, 11 жовтня, у драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка.

Наталка Могилевська у яскравій червоній сукні розпочала свій виступ із пісні «Покохала». Вона пожартувала, що всі сукні на її концерті будуть червоні, бо вона почервоніла (ред. – засоромилася).  

«Вся сьогоднішня програма присвячена тому, що я хотіла би поділитися з вами вірою у силу нашого наміру, бажання. Я знаю точно, що якщо ми задумуємо від чистого серця – це збувається. Я написала пісню «Я танцевала», через два тижні мені зателефонували і запросили у «Танці з зірками». Я написала пісню «Покохала» і я хочу дізнатися, що буде. Я подумала, що якщо не спрацює, що наступну пісню я напишу конкретний колір очей, волосся, ріст, вік, вагу», – стала жартувати артистка.

Вона розповіла, що вірить у те, що якщо робити щось від чистого серця, і якщо це відповідає воєму призначенню у житті, то воно збувається:

«У грудні мої діти з дитячої школи зробили українською мовою пісні «Снігопад», я подумала зробити для них переклад «В Киеве осень».  Пообіцяла і забула. Минуло півроку, знову екзамен і знову бачу дітей, і згадую, що я забула. Це була неділя, я поїхала додому. За годину, сама столиця, а, може, Шевченко продиктував цей текст, і народилася так українська версія «У Києві осінь». Я зателефонувала своєму другу, а він каже «Класно і день сьогодні особливий – День Києва», – розказала артистка про створення україномовної версії своєї пісні.

Наталка Могилевська виконала також хіт «Скрябіна» «Старі фотографії» для свого друга Кузьми, а ще багато говорила присутнім про любов:

«Кожного разу, коли ми думаємо, що ми нещасні і нам треба любов, ми думаємо, що ось прийде чоловік і принесе любов у наше життя і ми станемо щасливі і що народиться у нас дитина, нас полюбить і ми станемо щасливіші. Але фішка у тому, що нам прийдеться любити їх. Єдина любов, за якою ми сумуємо, і ніхто ніколи не зможе її наситити – це наша любов до самих себе. Починати треба з цього. Тому що ніхто ніколи не прийде і не появиться, і не змінить наше життя. Спрага цієї любові буде такою ж, це буде залежність, це буде бажання кожну секунду «Милий, ну скажи, що ти мене любиш», а милий на роботі, «Все мене ніхто не любить», а милий, просто, на роботі. А чому ти себе не любиш, ти прекрасна жива душа, неймовірна, тепла, ніжна, талановита, чому ти себе не любиш – звернулася до жінок артистка перед виконанням пісні «Полюби меня такой», перефразувавши на «Полюби себя такой».

Також Наталка Могилевська виконала альтернативний «Гімн України». Увесь зал, підспівував їй стоячи.

Завершила програму артистка ще раз, виконавши пісню «Покохала». Але після цього її покликали «на біс» та ще довго не хотіли відпускати. А шоу-балет Наталки Могилевської навіть запросив лучанок на сцену затанцювати разом з ними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: