15:00, 28 Жовтня 2020

Трек-день: поблизу Луцька організували перегони

Нудьгу карантинного періоду було обірвано. Поціновувачі автоспорту та водії які бажають поліпшити навики керування, розігріли атмосферу. Серед симфоній гуркоту, хмар які роблять дрифтингові авто, найбільше враження справили жінки, які не побоялись взяти участь.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Дійство відбувалося у неділю 25 жовтня на закритій території аеродрому села Крупа, що в передмісті Луцька. Перегони були організовані на манер зарубіжних щотижневих трек-днів, вхід та реєстрація учасників була безоплатною.

Організатори заходу : ГО «Волинським Автомобільно-Мотоциклетним Клубом – West Level» та ГО «Об’єднання жінок за кермом «Я Водійка» за сприянням та підтримкою управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Дійство провели з дотриманням усіх карантинних норм та норм безпеки при організації масштабних авто-мотоспортивних змагань.

Ранковий туман не став на заваді при організації. Змагання розпочинались об 11:30. Перед участю кожен учасник мав пройти процес реєстрації, після отримання особистого номера, учасники мали змогу ознайомлення з трасою, яке тривало на протязі півтори години. Далі всіх водії чекав Брифінг, на якому кожен був ознайомлений з правилами поводження на трасі та проходження «бойового кола». Точність часу проходження траси фіксувались з використанням професійної телеметрії.

Цей івент об’єднав жінок водіїв, професіоналів та аматорів. Змагання були організовані з дисципліни Джимкхана. Дисципліна – Джимкхана має на меті проходження траси з перешкодами на час. Участь можна було взяти як на звичайних авто, так і на професійно дообладнаних.

Атмосфера була наповнена драйвом, хромовим відблиском ексклюзивних авто та бурхливою підтримкою глядачів. Під час музичних пауз, також на дійстві всі мали можливість почути виступ заслуженого артиста естрадного мистецтва України Сергія Скулинця. Впродовж дня з гостями та учасниками дійства музично надихав ді джей Slavniy.

Незважаючи на те, що розголос реклами був тільки у мережі «Instagram», захід відвівало близько 600 глядачів, серед них були гості з інших областей Тернополя, Львова, Рівного. Зареєстрованих учасників змагань 16 дівчат та 22 хлопців.

Організатори потурбувалися про заохочувальні призи для усіх присутніх. Кружки з логотипом «Луцьк-приємне відкриття», туристичні рюкзаки, флешки, питні банки, сертифікати отримали активні учасники заходу. Не забули і про приз найменшому глядачеві змагань – маленькому Богданчику, якому виповнився 1 рік. Він отримав свою першу машину, щоправда іграшкову. Учасники змагань були нагороджені грамотами та кубками.

Під кінець змагань глядачі мали можливість побачити феєричне дрифт шоу професіоналів.

Метою проведення цього змагання було поліпшення та розвиток керування авто серед жінок та професіоналів, що було можливим завдяки розподіленню за класами. Організатори, розуміючи важливість навичок керування авто, мають на меті просування ідеї у маси.

Нещодавно в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стартував соціальний проект «Перехрестя. В житті, як на дорозі», який об’єднав навколо себе соціальну, психологічну складову через інструмент – здійснення, втілення у життя мрії освоїти навички водіння та подолати свої страхи, стереотипи, сумніви та комплекси. І мами, які виховують дітей з інвалідністю , дружини загиблих учасників АТО були не лише почесними гостями заходу, а й учасниками змагань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: