15:05, 31 Травня 2019

Студенти Лесиного вишу пробігли «зелену» милю. ФОТО

Сьогодні, 31 травня, молоді й активні студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а також усі охочі взяли участь у Всеукраїнському масовому заході «Студентська миля» – легкоатлетичному забігу на дистанцію 1610 м.

Про це повідомили у виші.

Організатори заходу – Спортивна студентська спілка України та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Забіг відбувся одночасно в усіх регіонах країни.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось.

«Сьогодні гарна подія: ми біжимо «зелену» милю – 1610 м. Звичайно, від одного заходу ніхто не стане здоровішим, але це можливість привернути увагу до активного життя. Тому це має бути не закінченням фізичної активності цього тижня, а лише його початком. Закликаю, щоб нормою Вашого життя були заняття фізичними вправами. Тоді ми будемо здоровими, веселими, гарно працюватимемо та навчатимемося. І тоді в нас буде хороша країна, про яку ми мріємо», – сказав він.

Студентів, викладачів і працівників університету, які долучилися до забігу, привітав начальник Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Манахін. Олександр Миколайович побажав усім учасникам задоволення від пробігу, здоров’я, а також розповів, що 5 волинських студентів потрапили до збірної України і візьмуть участь у ХХХ Літній Універсіаді, яка відбудеться 2–15 липня в Неаполі (Італія).

Стартував забіг у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: