22:41, 07 Жовтня 2020

Стоматологічна поліклініка у Нововолинську отримала нове обладнання

Нове стоматологічне устаткування придбали нещодавно для Комунального некомерційного підприємства «Нововолинська міська стоматологічна поліклініка». На медичне обладнання спрямували 350 тисяч гривень з міського бюджету.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

За словами т.в.о. головного лікаря КНП “Нововолинська міська стоматологічна поліклініка” Романа Кийка, для дітей і для дорослих пацієнтів закупили дві стоматологічні установки. Також придбали потужний автоклав. Крім того, купили декілька комп’ютерних комплексів для надання стоматологічної допомоги населенню.

«Закупівлі проводили через систему Prozorro, вдалося заощадити частину коштів, таким чином, купили кращий автоклав, який відповідає найсучаснішим умовам стерилізації», – зазначив Роман Кийко.

Нове обладнання оглянув сьогодні міський голова Віктор Сапожніков. Він задоволений, що воно слугуватиме нововолинцям:

«Пересвідчився, що закупили необхідне устаткування, та ще й зекономили кошти. Ми нарощуємо матеріальну базу. Таке сучасне обладнання  потрібне для надання стоматологічних послуг нововолинцям».

До слова, сьогодні у Волинській області стоматологічні поліклініки комунальної власності функціонують лише у чотирьох населених пунктах: Луцьку, Володимир-Волинську, Горохові та в Нововолинську.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: