14:08, 29 Травня 2021

Школярка із села поблизу Луцька організувала клуб вивчення англійської мови

Учениця Боратинської школи самотужки організувала роботу клубу вивчення англійської мови.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

«Ініціативна молодь» – не просто назва програми у Боратинській сільській раді. Це заклик до дії, активного залучення до життя спільноти. В цій фразі криється справжня місія, цінності та перспективи розвитку Боратинської громади.

Підтвердженням попередніх тез є історії успіху випускників програми. Наприклад, йдеться про ученицю Боратинської школи, яка самотужки організувала роботу клубу вивчення англійської мови.

Дарина Томащук з Боратина навчається у 7 класі. Школярка – одна з найактивніших учасниць програми «Ініціативна молодь». Минулого року Дарина стала переможницею конкурсу місцевих ініціатив, а також разом зі своєю ідеєю здобула перемогу у Конкурсі креативних ідей серед школярів «Зробимо Волинь кращою». Цьогоріч дівчина знову презентувала свою ідею у рамках програми «Ініціативна молодь». Проект Дарини «Створення клубу вивчення англійської та польської мов на базі сільської бібліотеки» опинився у числі переможців, отримавши фінансування у розмірі 800 грн.

Минуло не так багато часу, а ініціатива Дарини Томащук успішно втілюється у життя. Днями на базі сільської бібліотеки у Боратині відбулося перше заняття клубу англійської «Game club».

«Я вирішила організувати клуб англійської, щоб діти могли спілкуватися іноземною мовою на різні теми, практикуючи використання розмовної мови без утисків та скутості, – пояснює організаторка клубу Дарина Томащук. – Особисто я добре знаю англійську на розмовному рівні, тому взялася за організацію уроків для школярів громади. Наші заняття побудовані на взаємодії учасників. Попередньо ми обговорюємо теми, які б хотіли розглянути, а потім за допомогою інтерактивних вправ практикуємо вимову, збагачуємо свій словниковий запас.

Якщо чесно, я навіть не очікувала, що на перше заняття прийде стільки дітей. Учасники клубу дуже активні, ми вже навіть встигли визначитися із наступною темою. Планую продовжувати заняття клубу «Game club» і на канікулах, влітку. Думаю, це буде хороша нагода провести час весело і з користю».

Тих, хто бажає дізнатися щось нове, прагне підвищити рівень своєї англійської та отримати практику спілкування – запрошують до клубу «Game club».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: