19:31, 30 Вересня 2021

Що враховувати при прогулянках з новонародженим*

Після повернення мами та дитини з пологового будинку з’являється багато причин для метушні. Потрібно навчитися взаємодіяти з новонародженим, який багато спить і прокидається поки що лише, щоб смачно поїсти. Відволіктися від турбот допоможуть прогулянки. Спробуємо з’ясувати, як їх розпочати з комфортом для всіх учасників.

У чому та коли починати гуляти?

На руках у дорослого безперечно зручно, але закутане маля може бути достатньо важким. Переноски на початковому етапі незручні, слінг також варто тестувати пізніше. Материнським рукам і спині потрібно відпочивати, тому ідеальними для стартових прогулянок вважаються коляски для новонароджених, що дозволяють насолоджуватись свіжим повітрям та новими враженнями у затишній та надійній горизонтальній люльці. Компанія “Avtokrisla.com” пропонує широкий вибір надійних та екологічних колясок з усіма сертифікатами якості. Окрім широкої гами кольорів та конструкцій можна обрати перший транспорт з різними складовими:

– універсальні варіанти зі зміною люльки на блок для прогулянок;

– коляски 3 в 1 з люлькою, прогулянковим блоком та автокріслом;

– подвійні моделі для погодок чи двійнят;

– окремі варіанти для самих малих та трохи старших.

Перший «вихід у світ» рекомендують проводити через тиждень після народження при гарному самопочутті мами та дитини. Також на початковому етапі дуже важливі погодні умови – снігопад, спека або дощі будуть створювати багато незручностей. Якщо малюк або мама ослаблені, чи погода несприятлива – краще зачекати тижнів два та замінити прогулянки тривалим перебуванням на балконі. Хоча при наявності якісної коляски, що дає повноцінний захист і комфорт дитині можна сміливо виходити за будь-якої погоди, орієнтуватися потрібно лише на самопочуття.

Оптимальні місце та тривалість прогулянки

Найбільш сприятливі зони для перших променадів – парки або сквери. Також підійде дитячий майданчик. За можливості варто перебувати якомога далі від автомобільних доріг та інших проявів урбанізації. Що стосується тривалості перебування у відкритому просторі, то починати рекомендують з 15-20 хвилин, щоденно трохи збільшуючи час перебування на вулиці. Це загальне правило потрібно корегувати з врахуванням сезону, температури повітря, та самопочуття малечі. Хтось з першого разу буде солодко спати цілу годину на свіжому повітрі, в іншого виникне бажання повернутися в тиху домашню атмосферу за 10 хвилин. Інтуїція та материнські інстинкти підкажуть, як краще поводитись у конкретному випадку. Головне – відкинути лишні страхи та впевнено відкривати світ для нової людини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: