19:28, 12 Жовтня 2018

СБУ закликає волинян бути пильними

Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби чи використання технічних засобів спостереження (дронів).

Про це повідомляє УСБУ у Волинській області на своїй сторінці у “Фейсбук”.

У спецслужбі зазначають, що зовнішній вигляд предмета може ховати його справжнє призначення. Для маскування вибухового пристрою можуть використовувати звичайні побутові предмети: сумки, пакети, згортки, коробки, іграшки тощо.

Особливу увагу варто звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління.

Для запобігання можливим провокаціям та протиправним діянням волинські правоохоронці нестимуть службу в посиленому цілодобовому режимі у місцях масових зібрань людей. 

Послідовність дій при виявленні підозрілого предмета:

– не наближайтеся, не торкайтеся, не розкривайте, не переміщайте знахідку, не заливайте її рідиною, не засипайте піском, не користуйтеся радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями;

– за необхідності організуйте відключення побутових і виробничих комунікацій газу, води й електрики;

– повідомте про подію правоохоронні органи, викличте машини швидкої допомоги і аварійних служб.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просять анонімно повідомити про це до Управління СБ України у Волинській області за номером гарячої лінії 0332-24-40-25, 097-7-911-911 або на електронну поштову скриньку usbu_vol@ssu.gov.ua.
Інформацію, яка надійде до Служби безпеки України, перевірять.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: