13:10, 28 Січня 2024
російські війська за добу обстріляли 10 областей України
росіяни упродовж доби здійснили атаки на 10 областей України, застосовували важку артилерію, міномети, ударні безпілотники.
Як передає “Укрінформ”, про це ідеться у зведеній інформації обласних військових адміністрацій про ситуацію в регіонах України станом на 9:00 неділі, 28 січня.
Полтавську область вчора ввечері ворог атакував ракетами. Є влучання у промисловий обʼєкт у Кременчуцькому районі, що спричинило пожежу. Жертв і постраждалих немає. Дані щодо наслідків уточнюються.
Ворожа розвідувально-диверсійна група розстріляла двох жителів Хотінської громади (брата і сестру).
У Середино-Будській громаді обстрілом з мінометів пошкоджені господарча споруда і приватний житловий будинок.
У Запорізькій області загарбники завдали 130 ударів по 24 населених пунктах.
росіяни здійснили 33 атаки БПЛА по Запоріжжю, Гуляйполю, Новоандріївці, Новоданилівці, Новодарівці, Білогір’ю, Малинівці, Чарівному, Полтавці, Роботиному та П’ятихатках, а також обстріляли із РСЗВ Малу Токмачку і Кам’янське.
95 артударів прийшлися по території Оріхова, Залізничного, Гуляйпільського, Малої Токмачки, Левадного, Щербаків, Лугівського, Степногірська, Кам’янського, Степового, Лобкового та інших прифронтових міст і сіл.
Надійшло чотири повідомлення про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.
У Дніпропетровській області 12 дронів-камікадзе вчора агресори спрямували по Нікополю та Марганецькій громаді, а також вдарили артилерією. Постраждав 61-річний чоловік. Пошкоджені 6 приватних будинків, 5 господарчих споруд, автомобілі, лінія електропередач.
Пізно ввечері сили ППО збили ворожий Shahed у Новомосковському районі.
У Харківській області артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 20 населених пунктів, зокрема Уди Богодухівського району, Козача Лопань Харківського району, Огірцеве, Вовчанськ, Бударки Чугуївського району, Колодязне, Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка, Берестове Куп’янського району.
Вдень російські війська завдали удару по Вовчанську. Поранень зазнала 77-річна жінка. Пошкоджений приватний будинок.
Також вчора ворог обстріляв Козачу Лопань. Поранень зазнав 61-річний чоловік. Пошкоджений житловий будинок.
Внаслідок удару по Подолах Куп’янського району постраждали чоловіки віком 42 та 50 років.
Внаслідок удару по Куп’янську пошкоджений цвинтар.
У Луганській області загарбники намагалися тиснути поблизу Стельмахівки й Білогорівки, але не досягли успіху.
Під артилерійськими та мінометними обстрілами перебували Кармазинівка, Невське й Білогорівка.
За добу ворог здійснив 122 обстріли Луганщини (випустив 526 снарядів).
У Донецькій області під вогнем опинилися Авдіївка, Курахове, Слов’янськ, Очеретине, Сокіл, Мирноград.
Пошкоджені 18 багатоквартирних житлових будинків, будівля керамічного цеху, газопровід, дитсадок, школа, 9 автомобілів, будівля котельні.
На Донеччині за добу троє людей були поранені.
У Миколаївській області вчора обстріли фіксувалися по акваторії Очаківської громади.
Також учора під артилерійським обстрілом перебував Очаків. Пошкоджені багатоквартирний будинок і гараж на території приватного домоволодіння. На території одного з підприємств пошкоджені електричні щитові та адмінбудівля.
По Херсонській області армія рф здійснила 102 обстріли (випустила 451 снаряд), з них по Херсону — 8 артилерійських обстрілів (38 снарядів).
росіяни поцілили у райони 28 населених пунктів, вежу мобільного зв’язку та радіовежу у Бериславському районі.
Вчора зранку ворожа армія скинула з безпілотників вибухівку на Берислав. Загинув 60-річний чоловік. Ще одна людина госпіталізована.
Також агресори обстріляли Тягинку. Поранений 66-річний чоловік.
Залишити відповідь