22:57, 13 Жовтня 2020

Родинам учасників АТО у Луцьку вручили продуктові набори

Упродовж двох днів, 12 та 13 жовтня, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» провело благодійні заходи з вручення продуктових наборів для 100 сімей учасників АТО.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Не залишилися поза увагою і сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю. На захід завітало 50 сімей, у яких виховується 83 дитини.

За словами заступника начальника управління Олени Бондарчук, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди намагається знайти шляхи допомоги сім’ям, які цього потребують.

«Нашим обов’язком є соціальна підтримка та допомога. Управління залучає до співпраці соціально відповідальний бізнес, благодійні фонди, підприємства та організації. Незмінним партнером є Волинський обласний благодійний фонд “Дитяча місія. Україна”. Сьогодні ви отримаєте подарунки від цього фонду. Бажаю усім вам міцного здоров’я та благополуччя у родинах», – наголосила вона.

На завершення заходу спільно з представниками благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» усім присутнім вручили продуктові набори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: