13:45, 27 Липня 2021

Робота без досвіду: найкращі пропозиції*

Головна перевага ринку праці полягає у можливості знайти роботу фактично без навичок, досвіду та іноді й освіти. Це гарна можливість для студентів та тих, хто обмежений у часі. Тож можна визначити цікаві пропозиції у Волинській області.

Адміністратор

У першу чергу на цю посаду обирають людину із навичками простої комунікації, базовими знаннями щодо комп’ютерних програм. Адже на цій посаді важливе саме спілкування з клієнтами та відповідь на дзвінки. За запитом «робота Волинська область» пропонують чимало вакансій.

Особливості роботи:

– можливість просування на вищі посади;

– праця з документами, листами;

– робочий час збігається з часом роботи самого закладу (іноді адміністраторів декілька).

Загалом перевага цієї посади у можливості пізніше стати керівником відділу. Після отримання досвіду та реалізації своїх навичок адміном можуть зацікавитися роботодавці.

Будівельник та помічники

Також у Волинській області часто є оголошення щодо праці різноробом на будівельних об’єктах. Характеристики подібного працевлаштування:

– повна та неповна ставка;

– досить висока заробітна плата;

– необхідність гарної фізичної форми.

Перспектив підвищення у цій галузі небагато. За наявністю спеціальної освіти можна стати виконробом або менеджером.

Промоутер

Ще одна робота з необхідністю мати гарну фізичну форму — промоутер. В обов’язки цієї людини входить: роздача листівок, розклеювання оголошень у місті та спілкування з потенційними клієнтами. Часто заробітна плата залежить від кількості відвідувачів за листівкою. Наприклад, кафе залучають клієнтів за допомогою акції «1+1=3».

Тож така людина має постійно перебувати на вулиці (незалежно від погоди) та постійно спілкуватися з перехожими. Знайти вигідні для себе пропозиції від роботодавців можна на OLX Робота. Також серед посад без необхідності досвіду можна вважати офіціанта, продавця-консультанта, HR-менеджера. Багато компаній також пропонують навчання протягом першого місяця, але заробітна плата у цей період зазвичай нижче.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: