22:16, 15 Грудня 2021

Понад півсотні соціальних закладів на Волині отримали державну субвенцію на швидкісний інтернет

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка в області реалізують проект Мінцифри «Інтернет-субвенція». На сьогодні швидкісний інтернет за державні кошти підключили вже у 33 населених пунктах Волині, де раніше якісного інтернет-покриття не було.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Загалом в рамках субвенції у Волинській області вже підключили до швидкісного інтернету такі громади: Вишнівська, Поворська, Любешівська, Прилісне, Колківська, Самарівська, Шацька, Зимнівська, Локачинська, Маневицька, Голобська, Устилузька. На завершальному етапі роботи з підключення у селі Романівка Боратинської ТГ.

Відтак, 58 соціальних закладів, серед яких школи, музеї, бібліотеки, ЦНАПи, фельдшерські пункти та пожежно-рятувальний загін, під’єднані до швидкісного інтернету за державні кошти. Важливо відзначити, що підключення відбулось на території населених пунктів, де якісного інтернет-покриття не було – проклали більше 160 км оптичних мереж.

«Працюємо над тим, щоб в області було максимальне покриття швидкісним інтернетом та у цей момент проводимо аналітику, щодо забезпечення інтернетом. Ці доручення ставить перед нами голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, адже забезпечення швидкісним інтернетом – один із пріоритетів в цифровізації», – зазначила заступниця очільника області з питань цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації Вікторія Левчук.

Нагадаємо, у червні цього року Кабмін затвердив розподіл коштів інтернет-субвенції для 670 громад України. Близько 4 мільйонів гривень на реалізацію проекту «Інтернет-субвенція» виділили для 14 територіальних громад Волинської області, 13 з яких вже забезпечені покриттям.

За результатами підключення можна прослідкувати онлайн на офіційному дашборді Мінцифри.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: