14:05, 08 Травня 2020

Померла від коронавірусу волинянка мала гіпертонічну хворобу

Протягом останньої доби від коронавірусу в області померла жителька Ковеля 1942 року народження, яка мала гіпертонічну хворобу. Одужали загалом 118 волинян.

Про це йшлося рід час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції у Волинській ОДА 8 травня.

Як повідомила заступник голови Волинської ОДА Тетяна Щербак,  майже всі люди, які захворіли на коронавірус, добре себе почувають, не перебувають у критичному стані. Одужали від коронавірусу в області вже 118 осіб. 10 випадків хвороби завершилися летально.

Потягом останньої доби померла жінка 1942 року народження, жителька Ковеля, у якої була гіпертонічна хвороба.

Протягом доби виявили 17 випадків COVID-19 у Ковельському районі. Зі слів чиновниці, це пояснюється тим, що були гробки та поминальні дні. Під час трьох вихідних днів 9-11 травня Тетяна Щербак просить волинян залишатися вдома та навіть не ходити на прогулянки.

Ще один спалах коронавірусної інфекції зафіксували в Олиці. За станом на сьогодні там зареєстрували 16 випадків, підтверджених методом ПЛР. Після того зробили ще 19 проб, усі вони були негативними. Серед захворілих – 10 медичних працівників та шість пацієнтів закладу, одна з яких померла декілька днів тому. Під медичним наглядом перебувають 17 осіб, які контактували з хворими.

У Луцьку за добу виявили три нові випадки COVID-19.

67 медпрацівників, які були залучені до  протидії коронавірусу у березні, отримали надбавки до зарплати. Загалом залучили 936 медпрацівників у квітні, з них 110 захворіли, всі перебувають у задовільному стані.

Ситуація в області, зі слів Тетяни Щербак, не критична і важких хворих незначна кількість.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: